پرش به محتوا پرش به پاورقی

فیلم های با موضوع قهوه که نباید از دست داد

اگر به دنبال تماشای فیلم‌هایی با موضوع قهوه هستید در زیر چند پیشنهاد برای شما آورده شده است:

 1. “قهوه و سیگارهای سیاه” (Coffee and Cigarettes) – 2003:
  این فیلم مستقل توسط جیم جرموش ساخته شده و شامل یک مجموعه از داستان‌های کوتاه است که در یک کافه و با قهوه و سیگار به تبادل نظر می‌پردازد. بازیگران معروفی چون کیت بلانشت، کافین نان و استیون وان در این فیلم حضور دارند.
 2. “قهوه با مارسلو” (Coffee and Cigarettes) – 2006:
  این فیلم ایتالیایی توسط یاشار اسکولا ساخته شده است و داستان یک مرد که از تمام کشورها قهوه به دست می‌آورد را روایت می‌کند. این فیلم یک سفر زیبا به دنیای متنوع قهوه دارد.
 3. “باریستا” (Barista) – 2015:
  این مستند به کار باریستاها (آدم‌های حرفه‌ای تخصصی در تهیه قهوه) در جهان می‌پردازد. شما می‌توانید از نگاه به هنر و علم پشت پرداخت قهوه به شغف جذاب باریستاها لذت ببرید.
 4. “کافه سوسپنس” (Café de Flore) – 2011:
  این درام عاشقانه فرانسوی دو داستان موازی را روایت می‌کند، یکی در دهه 1960 در پاریس و دیگری در دهه 1980 در مونترآل. قهوه و کافه‌ها در طول فیلم نقش مهمی را ایفا می‌کنند.
 5. “تاستر” (The Coffee Man) – 2016:
  این مستند داستان یک قهوه‌ساز استرالیایی به نام سلوین از آغاز تا پایان مسابقات جهانی قهوه را روایت می‌کند. این فیلم باعث می‌شود تا به دنیای پیچیده و هیجان‌انگیز قهوه نگاه کاملاً جدیدی داشته باشید.

با تماشای این فیلم‌ها، شما می‌توانید عشق و اراده مردم در جهان قهوه را بیشتر بفهمید و همچنین از داستان‌های جذاب و متنوع لذت ببرید.

دیدگاهی بنویسید